Нарачај со попуст
04дни
13часа
20минути
54секунди
ПРОБЛЕМИ ВО ПОСТЕЛА
РЕЧИСИ СЕКОЈ МАЖ СЕ СООЧУВАЛ СО:
Недоволно тврда ерекција

Сексот се претвора во страв поради можен неуспех и разочарување на саканата

Слаба желба

Постојаниот стрес, заморот, немањето време ја уништуваат сексуалната желба и возбудата

Брз финиш

Брзиот финиш ве лишува од задоволството и ве тера да стравувате дека нема да ја задоволите партнерката

Алкохол

Секс по употреба на алкохол го намалува сексуалниот нагон, ги ослабува чувствата, а оргазмот станува бледен и неемоционален

Кои се опасности од лошиот сексс
 • Развод или разделба со саканиот човек
 • Развој на простатитис или аденома на простата
 • Недоверба во себе
 • Иритираност, стрес и депресија
 • Подобрување на ерекцијатаAmarok го зголемува крвотокот во органите на малата карлица. Придонесува за поголемо наполнување на пенисот со крв. Големината на пенисот се зголемува до 35%.
 • Зголемување на чувствителноста на ерогените зониПосебни состојки на препаратот влијаат врз нервните завршетоци, затоа ќе почувствуваш необично задоволство од допирите на партнерката.
 • Засилување и продолжување на оргазмотВлијае врз делот на мозокот што е одговорен за сексуалното возбудување. Го продолжува оргазмот и ја зголемува неговата сила.
 • Зголемување на сексуалниот нагонЗаморот и стресот повеќе не се пречка за сексот! Повторно сте на врвот од сексуалната активност!
Јак состав наAmarok
Трибулу терерис

Ја стимулира работата на хипоталамусот и хипофизата, придонесувајќи за зголемено лачење на тестостеронот. Позитивно влијае врз машката сила и потенцијата. До тоа доаѓа по пат на зголемување во организмот на лутеинските хормони (хормони што го стимулираат лачењето на половите хормони).

Катуаба

Многу јак растителен афродизијак од Бразил. Богат со витамини од групите А, В, Ц, Е, исто така со јод, фосфор, магниум и железо. Го зајакнува нервниот систем и имунитетот, дава сила и ја зголемува издржливоста.

Перуанска мака

Ја зголемува физичката и сексуалната издржливост. Ја подобрува чувствителноста на нервните завршетоци, го зголемува задоволството од интимните нежности.

Дамијана (Turnera diffusa)

Го зајакнува сексуалниот нагон по пат на лачење на хормони што се одговорни за либидото. Арбутин хидрохинон и дамијанин, што се содржат во растението, ги стимулираат и ги зајакнуваат машките полови органи.

Ашваганда

Со право се смета за природна Вијагра. Го подобрува квалитетот на сексуалниот живот, го нормализира либидото, го подобрува квалитетот и квантитетот на спермата, го стимулира природното лачење на тестостеронот. Ова растение помага во случај на машка бесплодност.

Amarok не ја зголемува само потенцијата, туку и го подесува целиот полов систем правилно да функционира.
Го подобрува преносот на сигналите на сексуалната возбуда
Ги враќа во здрава состојба крвните садови во областа на гениталиите
Го зголемува лачењето на ендогениот тестостерон
Дополнителни предности на
Amarok
 • 100% природен, сосема безопасен, нема нус појави
 • Може да се употребува на секоја возраст
 • Многу, ама многу квалитетен секс
 • Оди заедно со алкохол и лекови
Amarok е најпопуларното средство за
возбудување оваа година!
Само во последниот месец го купија повеќе од 30 илјади мажи!
Нарачај
Познати доктори за Amarok

«Влијанието на Amarok на потенцијата и желбата за секс може да се спореди со влијанието на Вијагра. Меѓутоа Вијаграта ги оштетува крвните садови, го зголемува ризикот од инфаркт и мозочен удар, често е причина за силни главоболки и проблеми со бубрезите, додека Amarok не е само сосема безопасен, туку и го оздравува организмот.

Колку подолго мажот го прима Amarok, толку поздрави му стануваат органите на половиот систем и крвните садови. Прием во траење од еден третман осигурува враќање на природната потенција.

Често им го препорачувам на пациентите токму овој препарат. Денес според карактеристиките тоа е најдоброто природно средство за возбудување, зголемување на сексуалното задоволство и подобрување на ерекцијата.»

Мајкл Прајс,
(уролог-андролог, специјалист, професор)
Коментари на купувачите
Начин на употреба?
1-2 пати дневно по една
капсула
Повторувајте секој ден
додека трае третманот
Насладете се од јаката
ерекција и оргазмите
Amarok Ослободи го твојот
ѕвер со Amarok!
 • Стабилна и долга
  ерекција
 • Страсен и бурен секс
  во должина до 3 часа
 • Максимално
  задоволство од сексот
 • Моментално
  делување
Нарачај со попуст
04дни
13часа
20минути
54секунди
Како да се нарача?
Аплицирајте на нашиот сајт
Ќе ви се јавиме по 5 минути за потврдување на нарачката
Ќе ви го донесе Amarok службата за доставување по 7-10 дена